19 lipca Stadion MOSIR, ul. Rajska Przegląd
Zespołów
Muzycznych + gość specjalny start godzina 15:00, wstęp wolny

Gracie od wielu lat, czy też założyliście swój zespół miesiąc temu? Dla nas nie ma to znaczenia! Zapraszamy wszystkich chętnych, czujących bluesa młodszych i starszych do udziału w "Polsko - Czeskim Przeglądzie Zespołów Muzycznych w ramach festiwalu Blues nad Bobrem 2019"!

Przegląd Zespołów Muzycznych jest organizowany przez BOK- MCC i będzie doskonałą szansą na pokazanie swoich sił na scenie, przed jury w skład którego wejdą profesjonalni muzycy, dziennikarze muzyczni, przedstawiciele BOK – MCC, oraz Stowarzyszenia Blues nad Bobrem.

Ale nie zapominajcie, że przegląd to nie tylko jury, ale i ogromna publiczności, przed którą zagracie na żywo! Podpowiemy Wam, że to, co doceniają jurorzy, to potencjał, ciekawe brzmienie i przede wszystkim miłość do bluesa, natomiast publiczność czeka na dobrą energię, feeling i charyzmę! Macie to? W takim razie nie czekajcie dłużej, tylko zgłaszajcie siebie i swoje zespoły do udziału! Mamy dla Was cenne nagrody!

Laureat nagrody Grand Prix otrzyma

Czek w wysokości 5.000 zł,

Sprzęt muzyczny o wartości 2000 zł,

Możliwość wystąpienia podczas koncertu finałowego Festiwalu Blues nad Bobrem 2019 w dniu 20 lipca 2019 przed zespołami Sebastian Riedel & Cree, oraz Natalia Sikora z programem „Tribute to Mira Kubasińska”’,

Możliwość wystąpienia na Festiwalu Blues nad Betzvou organizowanego w dniu 7-go wrzenśia 2019 roku, przez Stowarzyszenie Blues nad Betzvou Organizator Przeglądu Zespołów Muzycznych w ramach Festiwalu Blues ad Bobrem porywa koszty Waszego transportu i akomodacji na festiwal Blues nad Betzvou!

Laureat nagrody Publiczności otrzyma

Czek w wysokości 2.000 zł,

Sprzęt muzyczny o wartości 1000 zł,

Nagrody rzeczowe.

Aby zgłosić zespół do konkursu należy pobrać oraz wypełnić poniższy formularz, a następnie przesłać wraz z plikiem demo w formacie .mp3 na adres mailowy: darek@bok.boleslawiec.pl
Zgłoszenie do przeglądu zespołów muzycznych jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu przeglądu.

Pobierz formularz zgłoszeniowy

UWAGA! Termin zgłoszeń upływa 14 czerwca 2019.
Życzymy powodzenia i czekamy na Was w Bolesławcu na 28. Festiwalu Blues nad Bobrem!